2014 İLKBAHAR – YAZ MODA RENKLERİ – Doğal Renkler

Dünya’da Giyim Renklerinde MODA:

Yumuşak pastel tonlar ve göz kamaştırıcı parlak renkler: Pantone Enstitüsü tarafından 2014 ilkbahar-yaz moda renkleri sunumu iki büyük karşıt gruba ayrılabilir.

Göz kamaştırıcı mavi:

O gurupların çelişkili özelliklerine rağmen, göz kamaştırıcı mavi ile bazılarında mükemmel dengeli, çok ilginç renk çiftleriyle ve her şeyden biraz bir araya getiren modern görüntüleriyle mükemmellik oluşturmaktadır. Bu bir gerçek göz alıcı renk aslında. Hem eğri-doğru şekil kusurlarını, hem de en iyi görüntüyü sağlayacak avantajları vurgulamak için renk yardımıyla etkili bir yol. Bu sezon çok sık kullanıldı – Placid Blue, Cayenne ve birçok diğer renklerle kombine göz kamaştırıcı mavi. Bu renk, günlük kıyafetlerde ve abiyeler de çok cazip görünüyor.

Shloe

Bahar_dogal_01

Jenny Packham

Bahar_dogal_03

Tracy Reese

Bahar_dogal_02Jenny Packham Lale menekşe – mor lale Çok şehvetli ve sofistike – bu, yumuşak leylak-lavanta rengine benzer. “Mor lale” veya “Sıkıntılı Mor” kadınların özgürlüğü, melankoli ve romantizm sembolize eder. Bu pastel tonları hakkında en iyi şey, hemen hemen başka bir renk ile mükemmel ve çok yönlü bir renk çifti olabilir ve kaba ya da ona tatsız bakılması sanki olmaz gibidir,

Bahar_dogal_04 Bahar_dogal_05
Burberry Prorsum, Prabal Gurung
Bahar_dogal_06
Tadashi Shoji

Parlak Orkide  – radyant orkide Radiant Orkideye bakmayı seviyorum hatta benim için biraz şok edici şekilde muhteşem, bence bu renklerle bir büyük harika uyumu bulmuş olacağız. Bu renk çok moda. Bu sezon daha neler var derseniz:  gri tonu için alışılmadık uyumlu renk toplulukları ve Paloma kum beji. Daha cesur kombinasyonlar için de parlak Cayenne ve Frezya ile bu renkleri birleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Bahar_dogal_07 Bahar_dogal_08
Holland, Max Mara House
Bahar_dogal_09
Temperley London

Celosia Turuncu – portakal Celosia ( Horoz İbiği ) Yoğun, parlak, egzotik turuncu bu sezon ışıltılı mercan gölge içinde vurgulanır ve adeta daha yumuşak rengin sesi haline gelir. Bu renk güneşten öpücük almış, yaz gibi, özellikle bir “mor lale” veya eşleştirilmiş şık görünümde, “sarı bir frezya.” Ancak, çok dikkatli olalım, bu kaprisli renge sadece diğer tercihini siyah beyaz kıyafetlerle kombine seçmeniz gerekir.

Bahar_dogal_10 Bahar_dogal_11
Hermes, Narciso Rodriguez
Bahar_dogal_12
Pamella Roland

Frezya – sarı süsen Sarı saplantı, bu yaz uzun kış ayları sonrasında karanlık gardıropları neşelendirmek amaçlanmaktadır. “Sarı frezya”, parlak bir gölge sayesinde büyümeye devam ediyor. Maksimum güç ve zarafet yayan, “kırmızı biber” ile birlikte, özellikle bu gölge inkar edilemez, harika görünüyor.

Bahar_dogal_13 2014 ilkbahar-yaz moda renkleri
Christian Siriano, Prada
Bahar_dogal_15
Ralph Lauren

Cayenne – kırmızı biber O tutku, cazibesi etrafa sızar. Biraz heyecan veren, soluk nötr ve pastel tonlarda yangın bir dokunuş getiriyor. Kırmızı eğilim kesinlikle ve asla demode değildir, ama her zaman o yeni sonsuz yaratıcı seçenekleri oluşturmak için küçük bir güncelleştirme için bizleri bayağı canlandırdı.

Bahar_dogal_16 Bahar_dogal_17
Vera Wang
Bahar_dogal_18
Nanette Lepore

Sakin Mavi Fazla kar üzerinde hafif bir gölge gibi, soğuk bir orta ton ile berrak mavi gölge yatıştırıcı bir duygu vermiyormu? Bu renk türlerini yeterince parlak aksesuarlar vurgulamak gerekir  ve sonra görüntü hazır. Gri, siyah, beyaz ve tonları size bir seçenektir eğer  bu sakin maviyi diğer renkler ile birleştirmek istiyorsanız.  Ancak, büyük şirket Placid Blue neredeyse tüm pastel tonları da yapmış bile.

Bahar_dogal_19 Bahar_dogal_20
Burberry ProrsumBahar_dogal_21
Jenny Packham

Paloma – açık gri (Paloma Picasso onuruna) Baharın En nötr gölgesi. Hem yalnız ve siyah, beyaz ve pastel renklerle birlikte giyilebilir. O zarafet ve uyum görüntüsü vermeyi unutmadan, yumuşak, parlak, agresif tonlara ulaşmak mümkün değildir.

Bahar_dogal_22 Bahar_dogal_23
Chanel, Jenny Packham
Bahar_dogal_24
Marchesa

Hemlock – Baldıran otu 2014 modası İlkbahar-Yaz için hemen hemen her renk paleti ile uyum içinde olabilir. Sesi şeffaflık nedeniyle başka “gölge”, Ancak gri, soğuk cilt tonu ile bayanların görüntüleri dikkate alınarak ihtiyatla bu renk kullanılması gerektiğini hatırlatmalıyım.

Bahar_dogal_25 Bahar_dogal_26
DKNY, Jenny Packham
Bahar_dogal_27
Zac Posen,

Kum -radyant çiçek Gri bir çift olarak, kum temel gardırop renk temelini oluşturabilir. Ilginç görüntülere “çam” ile bağlantılı olarak ulaşıp elde edilebilinir. “Radyant çiçek” ve Kum rengi her zaman iyi tat işaretleri olmuştur.

Bahar_dogal_28 Bahar_dogal_29
Giambattista Valli, Jason Wu
Bahar_dogal_30
Jenny Packham
31
Modada renklere birçok seçenekler arasından bakmak, bireysel tercihleri ​​ve moda trendleri arasında bir denge bulmak, neticede sevdiğiniz ve en uygun olduğuna inandığınızı seçmek demektir. Ve sonra bu bahar bu uyumlu renklerle giyinip giderseniz fark edilmemeniz mümkün olmayacaktır!

Posted in Günlük Giyim, Kataloglar, Moda ve Stil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*